Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 23.09.2020

Відновлюємо ламінат своїми руками, усунення подряпин, Паркет-Бюро

Дата: 26.05.2020 Просмотров: 141 Автор: VIPER0

Усунення подряпин. Буває, що ми, пересуваючи меблі, випадково подряпали ламінат або ж впустили на підлогу щось важке, залишився слід. Не засмучуйтеся адже все можна виправити і полагодити. Якщо ж подряпини або сколи занадто великі, необхідно замінити панель на нову.

Якщо ви хочете уникнути подряпин, вдамося до спеціальним повстяним накладок(наклейок), які фіксуються до ніжок меблів(дивани, стінки, табуретки), також можна підкладати різні килимки, які допоможуть зберегти ваш пол.

Очищайте взуття, перед тим як наступати на ламінат, адже до підошви можуть прилипнути, наприклад піщинки і камінці, які також сприяють подряпин і сколів на ламінаті.

Ламінат слід очищати спеціальними миючими засобами, рекомендованими для цих цілей, інакше можна пошкодити покриття (при використанні неякісних миючих речовин, можуть з'явитися плями, розводи).

Можна купити комплект для ремонту ламінату, але перед тим як приступати до роботи, переконайтеся, що його можна полагодити, в іншому випадку доведеться замінити панель на нову.

Існують спеціальні помічники в усуненні подряпин: воскові крейди (для дрібних дефектів), замазки (для більш сильних пошкоджень). Необхідно врахувати колір ламінату з кольором вашої замазкою, вони повинні бути ідентичні або більш схожі. Закладення подряпин за допомогою воскових крейд займе у вас не більше 15 хвилин часу. Воскові крейди, як i сам ламiнат, можна придбати в гашому інтернет-магазинi Паркет-Бюро: https://parket.co.ua/category/laminat/, якщо ви не знаєте, що саме вам треба, звертайтеся до продавців з питанням про подряпинах на ламінаті.

Ламiнат

Для початку необхідно очистити місце подряпини пилососом, потім замазати її восковим дрібному, прибираючи надлишки воску сухою м'якою тканиною, відполіруйте місце невеликого ремонту, все проблема усунена. Якщо ж подряпина або скол більш глибокі вам необхідно застосувати спеціальну мастику.

Для закладення подряпин замазкою, візьміть з собою шматок вашого ламінату, в якості зразка і вирушайте разом в строймагазін, так буде простіше підібрати колір замазки, пам'ятайте, якість замазки грає величезну роль, особливо якщо відколи або подряпини занадто глибокі. Спочатку потренуйтеся на останньому шматочку, а тільки потім вже приступайте до заповнення дефекту на вашому покритті. Для цього візьміть спеціальний шпатель і шматок м'якої сухої тканини.

Заповніть скол пастою для подряпин, протріть надлишки ганчіркою (м'якою тканиною), залиште місце ремонту просихати не менше ніж на 2 години. Після того, як місце заповнення висохло, відполіруйте його не надто грубими рухами. Тепер ви знаєте як правильно класти ламінат своїми руками і в разі пошкодження на ньому запобігти дрібні дефекти. Для цього зовсім не потрібно бути великим майстром, достатньо лише приділити кілька хвилин, прочитавши цю статтю. Пам'ятайте всі проблеми тимчасові і можна розв'язати, розвиваємося вчимося творити своїми руками і наш інтер'єр віддячить нас затишком і зручністю!

Iнтернет-магазин Паркет-Бюро.

 

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: для ремонту, воскові крейди, Паркет-Бюро, замазки, Відновлюємо ламінат своїми руками, інтернет-магазин, усунення подряпин

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar