Торецк.Онлайн

Сегодня: Суббота, 28.03.2020

Який мотоцикл придбати?

Дата: 29.01.2015 Просмотров: 564 Автор: VIPER0

Якщо ви вирішили купити мотоцикл, до цього питання варто віднестись з великою відповідальністю. Адже варто звернути увагу на всі його технічні характеристики, які мають задовольняти ваші потреби у його використанні. Не останню роль відіграє питання безпеки мото-техніки, оскільки в силу особливостей їзди на байку, така категорія водіїв постійно знаходиться в зоні ризику.

Які бувають мотоцикли?

На сьогоднішній день виробники змагаються між собою за лідерство на ринку мото-техніки. Звичайні спортивні та інтернет-магазини мотоциклів пропонують величезний асортимент моделей різного призначення, якості, виробництва та цінових категорій. Перш за все потрібно визначитись, для який цілей вам потрібен байк. Від цього залежить перелік основних технічних характеристик мотоцикла, який вам потрібний. Розглянемо основні види мотоциклів:

  1. Класичні мотоцикли. Такі моделі різняться за превалюючими характеристиками. Але, як і будь-яка класика, є універсальними у використанні. Здатні задовольнити потреби більшості людей. Є середніми за ціною та характеризуються досить пристойними технічними характеристиками.
  2. Спортивні байки. Основне їх призначення – швидке пересування ті висока маневреність. Такі мотоцикли мають високий ступінь захисту та, у зв’язку з потужними навантаженнями, відрізняються максимальними технічними характеристиками та надійністю. Дизайну спортивних моделей приділяється окрема увага – вони є дуже стильними та виразними. Проте, такі моделі відносяться до найдорожчих, це стосується не лише придбання, а й обслуговування.
  3. Екзотичні моделі. Такі мотоцикли призначені для вузької області використання (наприклад, для мотокросу, для туризму тощо). В таких моделях найбільший акцент приділяється одній певній характеристиці.
  4. Ендуро. Моделі для початківців. Мають універсальне застосування, зручне сидіння, вдало пристосовуються до сільської місцевості. Щоправда, швидкість у таких моделей досить обмежена.
  5. Чопери. Відрізняються відрізняються від інших незвичною конструкцією, але є дуже зручними у використанні. Серед мінусів – масивні та характеризуються значними витратами.

Не варто купувати мотоцикл, який вже був у використанні. Купляючи транспортний засіб в офіційних точках продажу мотоциклів, ви самостійно зможете захистити себе від неочікуваних вад в роботі байку. Адже ваша безпека має бути на першому місці.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: купить мотоцикл, мототехника, мотоцикл

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar