Торецк.Онлайн

Сегодня: Воскресенье, 15.09.2019


 • Страница 2 из 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • »
Модератор форума: Laska, Mizgir  
Торецкий городской форум » Форум г. Дзержинска » Дзержинск все о городе » Реформа здравоохранения (Реформа здравоохранения 01.01.12)
Реформа здравоохранения
valentin1981Дата: Суббота, 31.03.2012, 17:21 | Сообщение # 11
valentin1981
Рабочий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Отсутствует
Как можно верить в такие сказки? Всё у нас нахаляву, и это тоже. Если во всё верить, так ничего и не увидим.Прав Д. Соло "Разруха начинается с воровства, а воровство начинается с халявы". Вот и реформы. Всё на этом построено. Нужно рациональное мышление
 
molodehДата: Пятница, 27.04.2012, 13:56 | Сообщение # 12
Рабочий
Группа: Горожане
Сообщений: 18
Награды: 3
Статус: Отсутствует
Громадські акції, Здоров'я, Новини
«Медична реформа» може вбити кожного! Не мовчи! Борись за своє життя!
Майдан Інформ | 17 квітня 2012

Громадяни України обурені тим, як впроваджується «медична реформа».

Ця «реформа» містить системні вади, які призведуть до майбутнього провалу і катастрофічного погіршення стану здоров’я громадян України.

Зараз в пілотних регіонах відбувається скорочення мережі медичних установ, що вже призвело до багатьох неприємних інцидентів. Є вже, навіть, людські жертви!

Все це викликає сильне обурення громадян!

Згідно «реформи» передбачено, що будуть визначені безперспективні медичні установи, які будуть зліквідовані на користь більш перспективних та краще оснащених. Робиться це з метою «не розпорошувати» мізерні кошти, виділені на медицину, а сконцентрувати їх в менший кількості лікарень. Це нібито дасть змогу зробити їх більш оснащеними, а лікарів більш досвідченими, адже в них буде більше пацієнтів.

Але «реформатори» не врахували відсутність якісних доріг, відсутність постійного, якісного транспортного сполучення, відсутність в більшості людей коштів, щоб діставатись до віддалених лікарень.

«Реформатори» не подумали, ні про інвалідів, ні про пенсіонерів, ні про малозабезпечених громадян, які внаслідок «реформи» будуть позбавлені можливості лікуватись взагалі.

Вони також забули, що хворі на рак, люди з хворою психікою, нарко- та алкозалежні,– це люди, більшість з яких не можуть себе забезпечувати. Пенсії їм ледь вистачає тільки на харчування. Вони не зможуть дозволити собі лікування у віддалених лікарнях!

Ця «реформа» призведе до невиправних наслідків: епідемій інфекційних хвороб, неадекватного поводження нелікованих хворих людей, що становитиме загрозу для життя і здоров′я людей, а хворі на рак просто помиратимуть у своїх квартирах!

З цими змінами люди вже стикнулись на місцях. Це не припущення і здогадки. Жахливі наслідки цієї реформи вже наочні!

«Реформатори» не подумали про немовлят, яких помістили в тісні, неремонтовані приміщення амбулаторій сімейного лікаря в одні черги з дорослими людьми, що можуть хворіти на сухоти, гепатит і інші гострі інфекційні хвороби.

Вони також не подумали про лікарів, яким дали півроку на перенавчання і 2 роки на практику. За цей час неможливо засвоїти такий обсяг знань! Цих лікарів хочуть зробити винними за непрофесійність та зневагу чиновників до потреб простих людей.

Резюмуючи можна зробити висновок: існує принаймні чотири причини, які роблять неможливими позитивні зміни в рамках запропонованої реформи:
відсутність коштів на реформування,
відсутність кваліфікованих сімейних лікарів та лікарів вузької спеціалізації,
відсутність надійного транспортування до віддалених лікарень.
бідність країни і більшості населення.Ця «реформа» не орієнтована на пацієнта, вона не спрямована до того, аби медична допомога стала якісною, комфортною і доступною для звичайної людини.

Натомість, «реформа» принесе простим людям масу незручностей, усунення яких не передбачається з часом. Детальніше читайте тут!

Ми закликаємо всіх громадян України долучатись до протестів проти впровадження непродуманої і шкідливої «медичної реформи», яка спрямована на знищення малозабезпечених громадян та може призвести до невиправних, неконтрольованих наслідків!
Ми вимагаємо – повної зупинки «медичної реформи», негайного припинення скорочення числа лікувальних закладів, як такого що суперечить ст. 49 Конституції України і законодавству України про охорону здоров’я.
Ми вимагаємо повного забезпечення важкохворих ліками.
Ми вимагаємо якнайскорішого введення страхової медицини.
Ми вимагаємо розпочати найширшу професійну дискусію за участі громадських організацій про шляхи ефективного реформування медицини.

Якщо ви згодні – підпишіться під цим зверненням та поширте його серед Ваших знайомих і будьте готові публічно відстоювати Ваше право бути здоровими!

Наталія Ляшенко, Рух «Ми – Європейці»

Інна Сухорукова, Харківська Правозахисна Група

Наталка Зубар, Громадський Інформаційно-методичний центр «Всесвіт»

Віктор Гарбар, ВГО «Альянс Майдан»

Дуднік Інга, ГО “територія успіху”

Шестакова Людмила , ДЕГО “Флора”

Андрій Роханський.Директор ГО “Інститут правових досліджень та стретегій”

Олександр Шаповалов, Херсонська обласна громадська організація “ПРАВО на ЖИТТЯ”

(Підписатися можна в коментарях до цього тексту, з Фейсбуку, або листом на pani@maidan.org.ua )


Я все могу ...
 
МизДата: Суббота, 28.04.2012, 03:09 | Сообщение # 13
Добрый Шубин
Группа: Блогеры
Сообщений: 423
Награды: 15
Статус: Отсутствует
Блин, ну вот просто тупо охреневаю с этого предыдущего поста... Инфа интересТная, и смысл местами проглядывается, но какого хрена не на языке местного населения?... Бодякую тобi, молодь свiдома...)...

...дрессировка тузиков, грелки ваши... печальная страна, и в ней моё окно...
 
ShahterДата: Суббота, 28.04.2012, 17:33 | Сообщение # 14
Shahter
Рабочий
Группа: Журналисты
Сообщений: 2
Награды: 1
Статус: Отсутствует
Quote (Миз)
Бодякую тобi, молодь свiдома...)...

Этой молоди под "сраку лет" smile зайди в профиль и сам убедись сколько годков "глубоко уважаемой" Ольге Руденко.
А по сути поста и здравохранения, то как горится за что боролись на то и напоролись. Да и было бы, что разваливать. Медицина сейчас держиться только на больных и "здоровых", а так же на взятках которые от них поступают.


Дадим стране угля
Хоть мелкого,
Но ... (много)!
 
FelixДата: Суббота, 28.04.2012, 23:39 | Сообщение # 15
Felix
Рабочий
Группа: Блогеры
Сообщений: 8
Награды: 0
Статус: Отсутствует
Quote (Миз)
Блин, ну вот просто тупо охреневаю с этого предыдущего поста... Инфа интересТная, и смысл местами проглядывается

Да действительно все вроде бы звучит верно из уст престарелой леди, но вот вопрос когда? Когда все уже запущено и поезд тронулся. Ах да забылся выборы на носу давайте же попиаримся и поговорим не о медицине, не об ошибках и проблемах, а о том, что нынешняя власть некомпетентна и предложим новых руководителей. БРЕД!
Давайте по существу!


- Даёшь революцию рабочих и крестьян?

Железный Феликс
 
МизДата: Воскресенье, 29.04.2012, 23:07 | Сообщение # 16
Добрый Шубин
Группа: Блогеры
Сообщений: 423
Награды: 15
Статус: Отсутствует
Quote (Felix)
Давайте по существу!

А по существу фамилии в конце воззвания, громадськi акцii и Майдан Iнформ... Особо вчитываться в сам текст смысла нет, там одно:
ВЫБОРЫ
...


...дрессировка тузиков, грелки ваши... печальная страна, и в ней моё окно...
 
VIPERДата: Понедельник, 30.04.2012, 00:52 | Сообщение # 17
VIPER
admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1898
Награды: 34
Статус: Отсутствует
Quote (Миз)
ВЫБОРЫ...

Да выборы на носу, поэтому каждая сила которая хочет получить "немножко" власти припасла для своих оппонентов не одно ведро помоев. Хорошо хоть по ТВ запретили рекламу сигарет и спиртного хоть и косвенно, но забота о здоровье нации как ни как.Когда ты на самом дне - терять нечего!
Ощущаешь свободу в себе, и страх вечного!
[AMATORY]
 
МизДата: Понедельник, 30.04.2012, 02:44 | Сообщение # 18
Добрый Шубин
Группа: Блогеры
Сообщений: 423
Награды: 15
Статус: Отсутствует
Quote (VIPER)
хочет получить "немножко" власти п

Да никто не хочет "немножко", хотят всей и сразу... Забота о здоровье нации - не более чем патетика пустая, больше о здоровье нации заботится чучело из блога, стояком старческим хвастающее... мерзззость запустения...)


...дрессировка тузиков, грелки ваши... печальная страна, и в ней моё окно...
 
molodehДата: Четверг, 03.05.2012, 14:57 | Сообщение # 19
Рабочий
Группа: Горожане
Сообщений: 18
Награды: 3
Статус: Отсутствует
Когда же будете говорить о проблеме, а не соревноваться друг с другом в оскорблениях меня. Это низко. Что вам до моего возраста- посмотрите на себя и обсудите себя, молодцы и красавчики.Когда началась реформа писала- было рано обсуждать и мизы опускались до таких же оскорблений, теперь пишу -поздно, реформа набрала обороты. Для чего вы сидите в форумах-чтоб злость свою вымещать на других, умничаете, в осведомленности обо мне соревнуетесь - мне все равно , какое у вас мнение обо мне,судя по лексике - кухонная трескотня, мелко плаваете, уважаемые.Успехов в самосовершенствовании! Советую у меня пройти тренинг "Коммуникации ради перемен!".

Я все могу ...
 
79169042708Дата: Четверг, 03.05.2012, 17:03 | Сообщение # 20
Рабочий
Группа: Горожане
Сообщений: 33
Награды: 0
Статус: Отсутствует
Сердце многотерпеливое!

Не ропщи и не грусти

И безумство торопливое

БеднЫМ МУЖИКАМ прости. (пусть и Гейне меня простит ).Проблем они не видят, что с ними делать не знают, женщин не уважают- красавцы!!!


Хочешь рассмешить бога-расскажи ему о своих планах...
 
Торецкий городской форум » Форум г. Дзержинска » Дзержинск все о городе » Реформа здравоохранения (Реформа здравоохранения 01.01.12)
 • Страница 2 из 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • »
Поиск: