Для 1,4 тисячі родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за добу

24.08.2023
2020
0

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових відремонтували низку пошкоджень та відновили електрику в 4 населених пункти. Знову отримують електропостачання 1,4 тисячі родин прифронтової Донеччини. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим і військові надають дозвіл на проведення робіт, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

За 23 серпня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло для жителів 4 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли регіону. Світло знову повернулося у 1 420 осель на Донеччині.

Ситуація в Донецькій області залишається важкою. За інформацією Міністерства оборони декілька десятків населених пунктів постраждали від артилерійських обстрілів на Донеччині за добу.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 547 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама