Для понад 4 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережіза добу

26.05.2023
546
0

За 25 травня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося полагодити мережів 11 населених пунктах. Це дало змогу повернути світло в оселі понад 4 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику в 11 населених пунктах. Знову отримують електропостачання 4 382 родиниприфронтового регіону.

Боєзіткнення на Донеччині тривають. За інформацієюочільника області Павла Кириленка, продовжуються обстріли регіону, від чого страждають як населені пункти поблизу лінії фронту, так і відносно віддалені. Зокрема, вчора ворог зруйнував дамбу одного із водосховищ регіону.

Через постійні ушкодження мереж іобладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 112населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 457 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ДТЭК, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама