ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти: знову зі світлом 2,3 тисячі родин

09.05.2023
1642
0

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дало змогу відновили електропостачання 9 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Знову мають світло в домівках 2,3 тисячі родин на Донеччині. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 8 травня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 9 населених пунктів Донецької області. 2 336 родин знову мають доступ до електропостачання.

На Донеччині зберігається важка ситуація. Обстріли тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, ведуться важкі бої за Бахмут та Мар’їнку.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 112 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 440 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама