ДТЕК Донецькі електромережі відновив постачання світла 26 тисячам родин за добу

04.06.2023
1792
0

Енергетики ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити роботу електромереж, пошкоджених внаслідок обстрілів в 12 населених пунктах області. Світло повернулось в оселі 26 тисяч родин мешканців Донеччини. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень щойно це стає  можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику у 12 населених пунктах. Знову з електропостачанням 26 409 родин прифронтового регіону.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 129 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 466 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar