Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло для понад 13 тисяч родин

09.06.2023
2132
0

За 8 червня попри важку ситуацію в регіоні фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати ремонти низки пошкоджень мереж, знеструмлених через обстріли. Це дозволило повернути світло в оселі понад 13 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для найскорішого відновлення світла, щойно військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити світло в оселях 13 411 родин.

На Донеччині зберігається дуже складна ситуація. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Авдіївському, Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Тривають важкі бої.  

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 108 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 471 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar