Торецк.Онлайн

Сегодня: Понедельник, 09.12.2019

Розпочато проведення Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник 2011 року"

Дата: 22.03.2011 в 11:49Просмотров: 1385 Автор: Mizgir 0

ПОЛОЖЕННЯ 
про Всеукраїнську акцію
"Герой-рятувальник року”

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація - проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції

Міністерство МНС, Всеукраїнський благодійний фонд "Сприяння державній пожежній охороні”.

Учасники акції

Учасником Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції

1. Акція проводиться протягом року.

2. Серед учасників оргкомітетом визначаються 10 номінантів та 3 лауреати.

3. Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою "Герой-рятувальник року”.

4. Відзнака вручається переможцям акції міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи під час урочистого святкування Дня працівників цивільного захисту.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: МЧС, герой-спасатель года, приказ

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar