За добу ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло до 5 населених пунктів

30.07.2023
1777
0

Попри постійні обстріли ворога, за минулу добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю або частково відновити електропостачання 5 населених пунктів області. Знову зі світлом понад 2,7 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання на Донеччині, попри важку ситуацію з обстрілами.

За минулу добу, 29 липня, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю або частково відновили електропостачання клієнтам 5 населених пунктів. Світло повернули 2721 родині.

Ситуація в Донецькій області залишається дуже складною. За інформацією військових, ворог зосереджує основні зусилля на Лиманському, Мар’їнському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання залишаються 108 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від військових.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 522 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама