За добу ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання майже 7 тисячам родин

25.06.2023
2070
0

Попри постійні обстріли, за добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 6 населених пунктів області. Знову зі світлом майже 7 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання на Донеччині, попри важку ситуацію з обстрілами.

За минулу добу, 23 червня, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання клієнтам 6 населених пунктів. Світло повернули 6904 родинам.

Ситуація в Донецькій області залишається дуже складною. Окупанти зосереджують основні зусилля на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом доби відбулось понад 28 бойових зіткнень.

Поки що без електропостачання залишаються 109 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 486 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама