За добу ДТЕК Донецькі електромережіповернув світло для понад 2 тисяч родин

23.06.2023
2085
0

Протягом доби аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережівдалосявиконати низку ремонтів та повернути електрику у 8 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли. Знову отримують електропостачання понад 2 тисячі родин прифронтової Донеччини. Енергетики розпочинають ремонти щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 22 червня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи чаcткововідновили електропостачання 8 населених пунктів Донеччини. Знову мають доступ до електрики 2 314 родин.

Важкі боєзіткнення в Донецькій області тривають. За інформацієюМіністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилляна Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де за добу відбулося понад 30 боєзіткнень.

Через постійні ушкодження мереж іобладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 109населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 485 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама