За добу ДТЕК Донецькі електромережіповернув світло в оселі понад 7 тисяч родин у 14 населених пунктах

16.06.2023
2162
0

За 15 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережівдалося відновити електропостачання у 14 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Знову отримують світло понад 7 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль до відновлення електропостачання щойно це стає можливим.

За добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи чаcткововідновити світло у 14 населених пунктах. 7 552 родини знову з електрикою.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. За інформацією очільника області Павла Кириленка, тільки у Вугледарській громаді зафіксовано 17 артобстрілів за добу. Під обстрілами й інші громади області.

Через постійні ушкодження мереж іобладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 108населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 478 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar