За дві доби ДТЕК Донецькі електромережівдалося повернути електропостачання для 26 тисяч родин

07.06.2023
1654
0

За 5 та 6червняфахівціДТЕК Донецькі електромережізмогли полагодити мережіта відновити електропостачання в56 населених пунктах. Світло знову повернулося в оселі 26 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику в 56населених пунктах. Знову отримують електропостачання 26 021 родинаприфронтового регіону.

Через постійні ушкодження мереж іобладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 114населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 469 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar