За серпеньДТЕК Донецькі електромережівдалося відновити електропостачання для понад 275 тисяч родин

03.08.2023
1795
0

Попри активні бойові дії, що продовжуються в регіоні, протягом липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та відновити електропостачання мешканцям 354 населених пунктів. Знову отримують електрику понад 275 тисяч родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. З 24 лютого минулого року енергетики відновили електрику для 5,2 млн родин наростаючим підсумком.

У липні бойові дії на Донеччині продовжувалися. Тривали обстріли, продовжувалися ракетні та авіаудари. Енергоінфраструктура зазнавала пошкоджень щоденно. Попри всі складнощі минулого місяця спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло в оселі 275 356 родин у 354 населених пунктах.

Зокрема тільки минулого тижня фахівці енергокомпанії відновили електрику для 52 тисяч родин у 59 населених пунктах на Донеччині. 

Ситуація в  Донецькій області залишається дуже важкою. За інформацією очільника області Павла Кириленка, обстріли Донеччини тривають. Зокрема, за добу тільки Вугледар зазнав 26 обстрілів. Під ворожими ударами й інші населені пункти регіону. 

Через постійні обстріли без електропостачання поки що залишаються 118 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 526 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама