Дизайн тераси

22.07.2021
81
0

Багато з нас мріють створити красиву терасу в саду. Ідеальне місце для відпочинку, виходу на свіже повітря та насолоди красою вашого саду. Влітку він часто бере на себе роль домашнього відпочинкового залу. Як підійти до цієї теми, щоб створити місце, де насправді ми можемо насолоджуватися найкращим з усього ландшафтного дизайну?

Дизайн саду та матеріали - найкраще для тераси

Тераса, яку ви вирішите створити, повинна вписуватися в ландшафт, ступінь нахилу саду, а також пристосуватися до інтер’єру будинку. Тераси можуть бути виготовлені з різних матеріалів, хоча для цього найчастіше використовують деревину, композитні дошки та бетон або дерев’яні панелі. Деревина, яка переробляється, має багато переваг перед іншими матеріалами, головним чином, її вартість та той факт, що вона дуже легко поєднується з природним оточенням.

Багато власників саду вибирають деревину, яка може вижити в саду протягом багатьох сезонів. Якщо ви плануєте створити красивий сад, ви можете використовувати кедрову деревину, щоб уникнути хімічних речовин, які можуть потрапити в грунт. Цікавим матеріалом, який можна використовувати для побудови садової тераси, є також цегла.

Як побудувати терасу у своєму саду

Побудова тераси самостійно може бути для вас надто складним і кропітким проектом, і її слід проводити лише тоді, коли ви перебуваєте в ідеальній фізичній формі і маєте досвід у столярній справі та ландшафтному дизайні. Якщо ви не впевнені в реалізації проекту такого типу, краще найняти спеціаліста, який має відповідну кваліфікацію. Якщо ви вирішили побудувати садову терасу самостійно, важливо визначити схил і хід схилу, з яким ви працюєте.

Правильне виконання тераси з садом на схилі вимагає великої кропіткої роботи і точних кроків. Це справді непросте завдання, і тому, щоб все вийшло так, як повинно бути, ви повинні реально долучитися до проекту і докласти до цього багато сил.

Вся конструкція також повинна бути належним чином закріплена. Якщо ми маємо відповідні зручності, сили та бажання працювати, ми можемо прийняти такий виклик і самі поставити терасу у своєму саду . Однак обов’язково знайдіть і дотримуйтесь докладних інструкцій щодо будь-яких складних дизайнів садових двориків, які у вас можуть бути. Однак якщо ви не хочете турбуватися про результати своєї роботи і вас турбує, чи впораєтесь ви з таким завданням - підходите до теми більш професійно і негайно користуйтеся послугами справжніх професіоналів.

В якому стилі влаштувати терасу

Існує безліч різних варіантів облаштування вашої тераси. Для тих, хто цінує простоту та мінімалізм, мінімалістичний сучасний стиль , безумовно, буде найкращим. Прості, класичні лавки та стіл, кілька квітів у простих горщиках і нічого іншого.

Однак, якщо ми віддаємо перевагу вишуканішій атмосфері, класики нам може бути недостатньо. Ми можемо вибрати, серед іншого, прованський стиль чи терасу, прикрашену запашною лавандою, або терасу в тосканському стилі зі зручним сидінням та елегантним дизайном аксесуарів. Незалежно від обраного вами стилю, це обов’язково буде місце, де нам буде комфортно і можна буде розслабитись.

Зрештою, хороший дизайн є необхідним! Кожне будівництво та створення нових конструкцій має базуватися на міцному фундаменті. У цьому випадку такий вид фундаменту буде відповідним дизайном саду . Як це повинно виглядати і яким воно має бути насправді? Перш за все, його слід адаптувати до рельєфу в нашому саду. Рослини розташовані в ньому відповідно до наявності денного світла, адаптованого до їх вимог.

Якими саме повинні бути рослини в саду з терасою? Перш за все, це ті рослини, про які піклуються власники. Тераса, яку ми хочемо створити у своєму саду, повинна бути включена в дизайн. Створюючи сад з терасою, пам’ятайте, що в ньому та навколо нього буде найбезпечніше висаджувати рослини, які можуть легко рости, незалежно від кількості сонячного світла, що потрапляє на них. Серед таких рослин є переважно різні типи чагарників - як хвойні, так і листяні. Серед них є такі рослини: хвойні: ялини, кипариси, ялинки, листяні та чагарникові рослини: пальмовий клен, гамамеліс, фотергіла, багаторічні рослини: папороть, функія, медунка, журавлина, трилисник та багато інших.

Дизайн тераси з урахуванням ваших потреб

Як бачите, садова тераса значно обмежує вибір рослин, але якщо ви робите це, спираючись на правильний дизайн, все можливо. Але що робити, якщо хтось хоче мати терасу і одночасно мріє про красиві квітучі рослини? Навіть у цьому випадку йому не доводиться повністю відмовлятися від своїх мрій, вибираючи садову терасу. Є рослини, які цвітуть навіть у тіні, і до них, серед іншого, належать: лісовий папуга; герань; повзучий стеклярус; епімедії; помаранчевий язик.

Більше того, як виявляється, такі квіти, як бульбова бегонія, ідеально підходять для садової тераси також незабудка, первоцвіт та барвінок. Щоб усі ці рослини гармоніювали між собою і росли, їх потрібно висаджувати у відповідному розташуванні.

Тут важливий досвід, який мають лише фахівці з дизайну саду . Якщо ви хочете, щоб ваш сад і тераса були бадьорими та наповнювали тисячу кольорів та запахів різноманітних квітів, чагарників та дерев, довірте свій дизайн саду ландшафтним дизайнерам. Зрештою, хороший дизайн є необхідним!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: облагородження ділянки, дизайн, дизайн ландшафту, ландшафтний дизайн, озеленення
Об авторе
avatar

Реклама