Компанія Favbet анонсувала впровадження на своїх платформах розрахунків криптовалютою

29.11.2022
9794
0

Незважаючи на всі складнощі та перепони, гемблінг в Україні продовжує активно працювати над покращенням сервісу, надаючи своїм клієнтам максимум можливостей.

Співробітники компанії Favbet розповіли, що сервіс вже готовий приєднатися до системи криптовалют. Найближчим часом користувачам буде надано можливість створювати гаманці та поповнювати рахунки з використанням семи найбільш популярних видів віртуальних грошей.

Таке нововведення надзвичайно важливе, адже українці активно використовують криптовалюту для накопичування фінансів, здійснення платежів, заробітку, інвестування. І приєднання гемблінгу до цієї системи розрахунків сприятиме розвитку не лише гемблінгу, але і інших сфер, які тісно пов’язані з сегментом азартних ігор – це туризм, готельний бізнес, ІТ, маркетинг тощо.

Коли можна буде використовувати криптовалюти на Favbet та чому це важливо

Інтеграцію нових платіжних систем в сервісах Favbet буде завершено після того, як в Україні почнуть діяти зміни, внесені до Податкового кодексу. Завдяки їм планується створити нормативно-правову базу для регулювання оподаткування та здійснення процесингу віртуальних активів.

Співробітники гемблінг-оператора розповідають, що зробили все необхідне зі свого боку та тепер чекають від держави затвердження регламенту роботи. Тестування нових платіжних систем розпочалося ще в березні 2022 року, коли в Україні було легалізовано криптовалюту. Легалізація сприяла не лише підвищенню соціальної відповідальності гемблінг-індустрії та введенню деяких обмежень задля протидії лудоманії, але і дозволила розвиватися великим компаніям в межах діючого законодавства.

У Favbet розповідають, що інтерес клієнтів до вказаної системи розрахунків був високим завжди, але ще більше пожвавився протягом останнього року. Компанія намагається розширювати можливості для користувачів, доєднуючись до змін, що відбуваються в індустрії. Водночас оновлене законодавство відкриє нові горизонти не лише для гемблінгу, але і всієї держави, поставивши її в ряд з найпрогресивнішими країнами світу.

І клієнти мають оцінити такий крок. Адже тепер пограти в слоти, зробити live-ставки на спорт під час гри футбольного клубу «Шахтар» або «Динамо» можна з використанням криптовалюти. Зважаючи на те, що гаманцями з біткоїнами або іншими типами віртуальної валюти володіє близько 13-15% українців, таке рішення дозволить компанії розширити цільову аудиторію, а гравцям забезпечить більше комфорту.

Вибір доступних криптовалют для використання на Favbet

З початком війни криптовалюти стали ще більш популярними серед українців, перетворившись на інструмент фандрейзингу. І важливо, що користувачі сервісів Favbet тепер зможуть поповнювати рахунки з використанням семи найпопулярніших видів криптовалют – це Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, TRON, Tether USD (Trc20) і Tether USD (Erc20). В майбутньому список планується продовжити.

Здійснити розрахунки криптою буде не важче, ніж розпочати роботу зі звичними варіантами. Достатньо лише створити в обліковому записі гаманець та обрати потрібну монету. 

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: розрахункі криптовалютою, Криптовалюта
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама