Види далекомірів

20.06.2013
2099
0

Електронні далекоміри

Електронний далекомір - це інструмент, призначений для виміру відстані від користувача до потрібного йому об'єкта. Це пристосування знайшло своє основне застосування в самих різних областях. За допомогою далекоміра вимірюють геодезичні показники. Його застосовують у полюванні і в самих різних сферах, що вимагають точного результату вимірів.

Моделі, представлені на сайті інтернет-магазину «220 Вольт» мають велику цінність при проведенні ремонтних робіт. За допомогою далекомірів, оснащених вбудованим калькулятором, без проблем можна розрахувати площу і об'єм приміщень, що допоможе купити точну кількість необхідних матеріалів. А деякі моделі дозволяють обчислити довжину недоступних для майстра ділянок. Така функціональність далекоміра дозволяє значно полегшити проведення ремонтних робіт.

На нашому сайті ви зможете знайти далекоміри від провідних виробників: BOSCH, STABILA, BLACK & DECKER, HAMMER.

Існує безліч типів різних далекомірів, але ми розглянемо найпоширеніші - ультразвукові та лазерні далекоміри.

Лазерні далекоміри (оптичні)

Лазерні далекоміри зазвичай застосовуються для вимірювання відстаней всередині приміщень. Їх зручно використовувати у важкодоступних місцях, де звичайні виміри рулеткою викликають труднощі. Такі оптичні далекоміри здатні визначати відстань до будь-якого видимого об'єкта на місцевості, залежно від технічних характеристик оптики інструменту.

Лазерний далекомір BOSCH PLR 50 - це побутовий будівельний інструмент, що допомагає точно і надійно заміряти відстань. Він здатний вимірювати площу і об'єм приміщення, а також кути і інші важкодоступні місця. Ця модель має діапазоном вимірювань від 0,05 до 50 метрів, і забезпечує точність вимірювань до двох міліметрів. До того ж, він оснащений великим дисплеєм, і за рахунок своєї компактності легко може називатися компактним і ергономічним.

Ще одна модель від виробника BOSCH - лазерний далекомір BOSCH GLM 80. Цей інструмент відноситься до професійного класу і здатний впоратися з більш важкими завданнями. Він легкий у зверненні, здатний подужати відстань замірів до 80 м і забезпечує точність вимірів до 1,5 мм. Плюс до всього, такий далекомір здатний працювати при температурі від -10 до + 50 С.

Зверніть увагу на модель лазерного далекоміра BOSCH DLE 150 Connect. Ця модель володіє високими технічними характеристиками і може передавати дані по протоколу Bluetooth на персональний комп'ютер, що в багатьох ситуаціях дуже зручно.

Ультразвукові далекоміри

Ультразвукові далекоміри визначають відстань на основі відображення звукових хвиль. Такі далекоміри переважно підходять для роботи в приміщеннях. Ультразвуковий далекомір складається з приймальні і передавальної частини. Відстані вимірюються завдяки імпульсам, що працює на частоті 40 кГц.

Ультразвуковий далекомір BLACK & DECKER BDM 100 дозволяє вимірювати відстані до 12 метрів. Цей електроінструмент здатний проводити виміри як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. Як і лазерні далекоміри, BLACK & DECKER BDM 100 може за допомогою вбудованого калькулятора розраховувати обсяги і площі.

Вибираючи лазерний далекомір в магазині, звертайте увагу на компанію-виробника. Тільки якісний товар здатний впоратися з вирішенням необхідних завдань. У магазині Е-инструмент" ви можете купити далекомір відомої марки і відмінної якості.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Види далекомірів, инструмент, прибор, приспособления
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама