Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Вторник, 22.05.2018

Дизайнерські радіатори опалення - красиве і вигідне тепло

Дата: 08.02.2018 Просмотров: 61 Автор: VIPER0

Чавунні батареї - самий кращий варіант для облаштування вітчизняних опалювальних систем. Використовуються такі вироби як в офісних, так і в комерційних приміщеннях. Однак на зміну старомодним моделям прийшли дизайнерські радіатори опалення. Це унікальна продукція, представлена ​​в ретро-стилі на сайті https://radimaxua.com. Ефектні вироби відмінно вписуються в будь-який інтер'єр - від авангарду до традиційної класики.

Тільки переваги і ніяких недоліків

Незважаючи на великий варіант технічних новинок на опалювальному ринку, все ж саме чавун продовжує користуватися величезною популярністю. Це продукція з відмінними якісними і експлуатаційними характеристиками, до яких можна зарахувати і:

  • Здатність правильно перерозподіляти теплову енергію, частина з якої (30%) припадає на конвекцію, інша (70%) - на випромінювання. Саме це дозволяє батареям правильно розподіляти тепло і довгий час після виключення залишатися теплим.
  • Можливість працювати з високою робочою температурою, коли теплоносій прогрівається до +150 градусів. Цей факт дозволяє використовувати продукцію в системах водяного опалення.
  • Універсальність - застосовувати чавунні дизайнерські радіатори можна як в системах, де циркулює вода, так і з іншим теплоносієм.
  • Стійкість до корозії, забезпечена досить товстими стінками. Матеріал не боїться різного хімічного складу темплоносітеля, який в централізованих системах можна назвати ідеальним.
  • Відсутність гальванічних пар, як в алюмінієвій продукції. Це вигідна відмінна риса, яка дозволяє застрахуватися від електрокорозії.
  • Довговічність - це всім відомий факт, неодноразово перевірений часом. Прослужити продукція може мінімум 50 років, а при належному догляді цей термін можна значно збільшити.

Продукція здатна працювати в системі, де можливі гідроудари. Чавун цілком справляється з тиском в 15 атм.

Асортимент

Практично всі моделі виконані з ніжками. Це не просто прикраса, але цілком функціональний елемент. Він дозволяє встановлювати виріб на підлогу, уникаючи стін. Щоб зробити атрибут оригінальним і максимально ефектним, дизайнери роблять ніжки крученими, фігурними, але обов'язково стійкими. Деякі вироби створюються в стилях бароко і рококо, демонструючи майстерну філігрань на ребрах секцій. Колірна палітра різноманітна, в каталозі можна знайти однотонні радіатори, представлені багатобарвні моделі.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: дизайнерські радіатори, тепло, системи опалення, радіатори

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar