Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 19.06.2019

Недорогі та надійні крани консольні від провідного українського виробника

Дата: 28.05.2019 Просмотров: 60 Автор: VIPER0

Консольний кран - це вантажопідйомний агрегат, у якого механізм для захоплення вантажу знаходиться на спеціальній консолі або візку. Консольна балка, в свою чергу, прикріплюється до ферми (колоні). Крани консольного типу відрізняються ефективністю та компактними розмірами при порівняно невисокій вартості.

Проблема переміщення вантажів актуальна для багатьох сфер діяльності. Підйомні пристрої активно використовують у складських приміщеннях, транспортно-логістичних центрах, ремонтних і виробничих підприємствах. Завдяки своїй компактності і маневреності крани консольного типу добре підходять для роботи в приміщенні, але їх при необхідності також встановлювати на відкритих майданчиках.

Особливості конструкції крана консольного

Основа конструкції кранової установки - колона. Залежно від типу крана вона кріпиться на фундамент або до стіни за допомогою кронштейнів. На колоні розташовується балка, по якій пересувається візок або тельфер зі спеціальними захватними гаками.

Управління краном здійснюється за допомою спеціального пульта. Вантажопідйомність і виліт стріли відрізняється у різних пристроїв. Для підбору крана під певні завдання можна замовити його виготовлення на Київському заводі підйомно-транспортного обладнаня, попередньо обговоривши всі технічні особливості.

Види консольних вантажопідйомних машин:

  • Стаціонарні. Застосовуються в цехах і на складах, де потрібне постійне транспортування вантажу. Сам механізм нерухомий, прикріплюється до стіни або опорної колони. Балка та візок можуть пересуватися в одній площині за рахунок двигуна. Стаціонарні кранові установки можуть бути оснащені як одним, так і двома плечима. Останні застосовуються для перенесення особливо важкого вантажу.
  • Пересувні. Вони набагато мобільніші та компактніше стаціонарних, мають більш широке охоплення площі. Консоль такого крана закріплюється на вертикальній рамі, що спирається на колеса. Переміщається пристрій уздовж стіни за рахунок електричного мотора.

Купити консольний кран, ціна якого зазвичай трохи нижче кранових установок із приблизно такими ж параметрами від інших виробників, можна на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання. Підйомні машини виготовляються згідно з усіма вимогами ДЕСТів та іншої загальноприйнятої нормативно-технічної документації, що гарантує надійність і довгий термін служби.

Київський завод ПТО веде постійну співпрацю з кращими європейськими компаніями, які постачають основні комплектуючі найвищої якості. При виготовленні кранового обладнання під замовлення дотримуються всі вимоги замовників. Можливо оформлення лізингу, а також відстрочка платежу.

кран консольний

Детально на сайті заводу - https://kzpto.com.ua

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: крани, крани консольні

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar