Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Среда, 20.06.2018

Маркетплейс як основна тенденція розвитку ринку автомобільних запчастин

Дата: 06.03.2018 Просмотров: 101 Автор: VIPER0

На розвиток сучасного бізнесу впливає робота, що здійснюються в IT-секторі. Її результатами є розробка вузькоспеціалізованих програм, створення штучного інтелекту, і, мабуть, самого цікавого - створення і розвиток нових майданчиків для продажу товарів.

У сучасному розумінні маркетплейс є місцем, в якому пропозиція зустрічає найбільший попит, якщо порівнювати з показниками тієї ж діяльності в соціальних мережах та інтернет-магазинах. Особливо це стосується продажу автомобільних запчастин, яка в принципі не здійснюється без донесення до клієнтів актуальної інформації про товари, сумісності агрегатів, реклами і багато чого іншого.

Маркетплейси фактично беруть на себе більшу частину роботи в мережі, залишивши продавцям лише роботу над збільшенням оборотів і спілкування з клієнтами безпосередньо.

Компанія Avto.Pro готова представляти ринок автозапчастин

Електронна комерція на ринку автомобільних запчастин України не могла б бути представлена без одного зі своїх лідерів, яким став торговельний майданчик https://avtopro.ua. Його робота повністю спирається на об'єднання експертних ресурсів оцінювачів, продавців і служб доставки, чиїми зусиллями був створений майданчик, де зустрічаються і магазини, і покупці.

На даний момент електронний каталог avto.pro представлений більш ніж 500 мільйонами запчастин. Орієнтування в ньому надзвичайно просте і інтуїтивно зрозуміле, що вже не раз оцінили відвідувачі за пошуком потрібної їм автозапчастини. До кожної позиції додаються списки сумісностей, актуальна інформація про наявність і контакти продавців. По суті, майданчик вирішив одну з основних проблем торгівлі автозапчастинами в інтернеті - донести до потенційних клієнтів потрібну інформацію саме тоді, коли вони її потребують.

Іншим важливим моментом є ціноутворення. Оскільки в одному інформаційному просторі працюють сотні продавців, конкуренція народжує вигідні для покупців пропозиції. Купівля в офлайн магазинах стала не тільки витратною за часом, але і не дуже вигідною в ціновому плані. Резюмуючи, відзначимо наступні плюси маркетплейсів:

  • Тут покупець сам знаходить продавця;
  • Надана покупцям інформація актуальна;
  • Ціни демократичні, а обсяги торгівлі дуже великі;
  • У підприємців відпадає необхідність в цілому відділі співробітників, що працюють над розвитком в онлайн-секторі.

Ці пункти характеризують інтернет-комерцію в цілому. У подібному ключі маркетплейси будуть розвиватися і в майбутньому.

Важливість комунікації

Компанія Avto.Pro готова взяти на себе роботу розміщення і донесення до автолюбителів потрібної вам інформації. Ви ж тепер можете з повною віддачею працювати над розширенням номенклатури автозапчастин, їх обігом і пошуком партнерів. В рамках однієї платформи можуть ефективно працювати як нові постачальники, так і досить старі магазини, об'єднуючи свої сили для підвищення значимості на ринку. Використання ресурсів подібної платформи гарантує збільшення продажів.

Крім усього перерахованого, майданчик має намір тісніше співпрацювати з оцінювачами і банками, що спростить документообіг, дасть можливість заздалегідь розрахувати вартість ремонту авто. Всі учасники за рахунок просунутих засобів комунікації зможуть оперативно отримувати інформацію, яка багато в чому визначить стратегії їх розвитку в майбутньому.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: продажа автозапчастей, автозапчасти

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar