Для майже 16 тисяч родин відновив світло ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби

24.05.2023
623
0

За 22 та 23 травня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося повернути електропостачання у 13 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Майже 16 тисяч домогосподарств знову зі світлом. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень мереж, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 13 населених пунктах. 15 858 родин знову мають доступ до електропостачання.

Важкі бої в Донецькій області тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Продовжуються обстріли регіону, зокрема, тільки по Авдіївці ворог наніс 10 авіаударів за добу.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 109 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 455 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама