Для понад 23 тисяч родин відновив електрику ДТЕК Донецькі електромережі за 4 доби

05.08.2023
1928
0

За чотири доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та повернути електропостачання жителям 78 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли регіону. У результаті понад 23 тисячі родин знову мають світло в оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення світла, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів Донеччини у важкій ситуації постійних бойових дій.

З 31 липня по 3 серпня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 78 населених пунктів. Знову зі світлом 23 166 родин на Донеччині.

Важка ситуація зберігається в Донецькій області. За інформацією Міністерства оборони, за останню добу авіаударів, зокрема, зазнали райони Часового Яру, Іванівського, Дружби, Авдіївки, Красногорівки, Мар’їнки, Макарівки, Рівнополя. Артилерійські обстріли регіону також тривають.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 527 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама