Для понад 30 тисяч родин відновив світло ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби

18.05.2023
1150
0

За 16 та 17 травня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося повернути електропостачання у 15 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Понад 30 тисяч домогосподарств знову зі світлом. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень мереж, щойно стихають обстріли та та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 15 населених пунктах. 30 074 родин знову мають доступ до електропостачання.

Важкі боєзіткнення в Донецькій області тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Найважча ситуація – в Бахмуті та Мар’їнці.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 112 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 449 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама