ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонтувати мережі після обстрілів: світло повернули ще для понад 18 тисяч родин

16.08.2023
1632
0

За 14 та 15 серпняспеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів та відновити електропостачання 25 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Світло повернулося в оселі понад 18 тисяч родин. Енергетики докладають максимум зусиль задля відновлення світла, щойно це стає можливим.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електропостачання у 25населених пунктів.Знову з електрикою 18 458родин прифронтової Донеччини.

За інформацією Павла Кириленка, очільника області, минулої доби обстріли регіону продовжувалися.

Через постійніушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання покищозалишаються113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетикиобов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервнопрацюютьвже539 добу та відновлюютьобладнання та лініїодразу ж, щойноцестаєможливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама