ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у понад 21 тисячу осель за три доби

14.09.2023
899
0

З 11 по 13 вересня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 38 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли регіону. Знову зі світлом понад 21 тисяча родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання Донецької області, щойно це стає можливим.

За три доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електрику в 38 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Світло повернулося в оселі 21 301 родин.

Обстріли Донеччини тривають. Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 120 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 568 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ДТЭК, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама