ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для 52 тисяч родин у 59 населених пунктах за тиждень

31.07.2023
1794
0

З 24 по 30 липня попри постійні обстріли фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж та обладнання. Це дало змогу відновити електропостачання 52 тисячам родин у 59 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії відновили електропостачання 5,2 млн родин* на Донеччині.

Попри активні бойові дії, що тривають в регіоні, аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося за тиждень повністю чи частково повернути світло у 59 населених пунктів. 52 005 родин знову мають доступ до електропостачання. 

В  Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією очільника області Павла Кириленка, тільки минулої доби ворог 26 разів обстріляв з артилерії Вугледар, а Краматорськ зазнав ракетного удару. Під обстрілами й інші громади області.

Без електропостачання поки що залишаються 112 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 523 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама