ДТЕК Донецькі електромережі за добу відновив електропостачання понад 5 тисяч родин у 3 населених пунктах

10.05.2023
1592
0

За 9 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково змогли відновити електрику для жителів 3 населених пунктів. Понад 5 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики роблять усе можливе задля відновлення світла у регіоні, де точаться активні бойові дії.

За добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відремонтували низку пошкоджень мереж, у результаті чого світло повернулося в оселі жителів 3 населених пунктів. Електропостачання знову отримують 5 322 родини.

Донеччина залишається ареною активних боїв. За інформацією Міністерства оборони, минулої доби ворог влучив п’ятьма ракетами по містам Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Куп’янськ.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 112 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 441 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама