ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби вдалося відновити електрику для понад 31 тисячі родин

05.07.2023
2514
0

За 3 та 4 липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів та повернути електрику у 23 населених пункти, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову отримують електропостачання понад 31 тисяча родин прифронтової Донеччини. Енергетики розпочинають ремонти щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 2 доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи чаcтково відновили  електропостачання 23 населених пунктів Донеччини.  Знову мають доступ до електрики 31 707 родин.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 497 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ДТЭК, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама