ДТЕК Донецькі електромережіпродовжує повертати світло: за три доби електропостачання повернулося в оселі понад 44 тисяч родин

04.05.2023
1767
0

За остання три доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових виконати низку ремонтів та відновити електропостачання 37 населених пунктів, постраждалих від бойових дій. Понад 44 тисячі родин прифронтової Донеччини знову отримують світло. Енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання після обстрілів, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

1, 2 та 3 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику в 37населених пунктах. Світло знову з’явилося у домівках 44434 родин на Донеччині.

Ситуація в Донецькій області залишається дуже складною. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на наступах на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, на яких за добу відбито понад 65 атак противника.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж іобладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 105 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 435 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ДТЭК, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама