Ще для 5 тисяч родин у 14 населених пунктах відновив електрику ДТЕК Донецькі електромережі за добу

08.06.2023
1673
0

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових дістатися низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Завдяки цьому вдалося відновити світло у 14 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону.  Електропостачання повернулося в оселі 5 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають  обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 7 червня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електропостачання в 14 населених пунктів. 5 065 родин знову мають доступ до електрики.

В Донецькій області тривають важкі бої. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повного захоплення Луганської та Донецької областей, де за добу відбулося 30 боєзіткнень.  

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 108 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 470 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar