Ще для понад 32 тисяч домогосподарств повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за 2 доби

28.07.2023
1669
0

За дві доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та повернути електропостачання у 35 населених пунктах, постраждалих через постійні обстріли регіону. У результаті понад 32 тисячі домогосподарств знову отримують електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення світла, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів Донеччини у важкій ситуації постійних бойових дій.

За 26 та 27 липня спеціалістиДТЕК Донецькі електромережі повністючичасткововідновили електропостачання для жителів35населених пунктів.Знову зі світлом 32 520 домогосподарства регіону.

Через постійніушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання покищозалишаються111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойн оотримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервнопрацюютьвже520 добу та відновлюютьобладнання та лініїодразу ж, щойноцестаєможливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама