Ще понад 6 тисяч родин зі світлом: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж після обстрілів

15.06.2023
2017
0

Протягом доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дало змогу відновити електропостачання 18 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли. Світло повернулося в оселі понад 6 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 14 червня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи чаcтково повернути електрику у 18 населених пунктів прифронтової Донеччини.  Знову мають доступ до електропостачання 6 646 родин.

Важкі бої на Донеччині тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де протягом минулої доби відбулося 49 боєзіткнень.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 119 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 477 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar