За добу ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло жителям 11 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

14.05.2023
1348
0

За 13 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати ремонти та повернути світло жителям 11 населених пунктів на Донеччині. Знову мають доступ до електрики 4,4 тисячі родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електропостачання жителям 11 населених пунктів, постраждалих через бойові дії в регіоні. 4 436 родин знову мають змогу користуватися електрикою вдома.

На Донеччині зберігається вкрай важка ситуація. Зокрема, за інформацією очільника області Павла Кириленка, Курахівська громада зазнала 6 обстрілів за добу. А по Костянтинівці ворог завдав масованого ракетного удару. Від обстрілів страждає уся область.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 108 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 445 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама