За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у майже 6 тисяч осель на Донеччині

21.09.2023
1949
0

За 20 вересня ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до низки пошкоджень, відремонтувати їх та повернути світло у 10 населених пунктів, знеструмлених через бойові дії. Це дозволило відновити електрику для майже 6 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло у 10  населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Знову з електрикою оселі 5 913 родин.

За інформацією Донецької ОВА, населені пункти Донеччини продовжують страждати від постійних обстрілів. Найважча ситуація у Вугледарі, який зазнав 4 авіаударів та 28 обстрілів за добу.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 575 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама