За добу ДТЕК Донецькі електромережівдалося повернути електрику ще для понад 5 тисяч родин на Донеччині

21.06.2023
2154
0

Протягом доби аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж та відновити електрику у 10 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Понад 5 тисяч родин знову мають світло в оселях. Енергетики розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 20 червняфахівціДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи чаcтково повернути електропостачання в10 населених пунктів Донеччини, яка потерпає від постійних бойових дій. Електрика повернулася в домівки 5 107 родин.

Боєзіткнення в Донецькій області тривають. За інформацієюМіністерства оборони ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Мар’їнському, Авдіївському, Лиманському та Бахмутському напрямках, де за добу сталося 40 боєзіткнень.

Через постійні ушкодження мереж іобладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 109населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 483 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама