За добу ДТЕК Донецькі електромережівідновив електрику ще для понад 4 тисяч родин за добу

27.04.2023
1779
0

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових виконали ремонти низки пошкоджень та повернули світло жителям 10 населених пунктів, знеструмлених через обстріли на Донеччині. Знову отримують електропостачання понад 4 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 26 квітня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло у 10населених пунктів. 4 363 родини можуть знову отримувати електропостачання.

За словами очільника Донецької області Павла Кириленка, ситуація в області залишається дуже напруженою. Ворог не припиняє спроб прорвати оборону на Бахмутському напрямку. Найгарячіші напрямки – Бахмутський, Авдіївський, Вугледарський, Лиманський. Обстріли тривають і вдень, і вночі. У тому числі міст, відносно віддалених від лінії фронту.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж іобладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 110 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 428 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама