За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у 3 тисячі осель

06.09.2023
1373
0

За 4 та 5 серпня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 17 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли регіону. Знову зі світлом 3 тисячі родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання Донецької області, щойно це стає можливим.

За дві доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електрику в 17 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Світло повернулося в оселі 3 057 родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією Донецької ОВА, постійні обстріли регіону тривають.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 117 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 560 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама