За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для понад 5 тисяч родин

13.08.2023
1753
0

За 11 та 12 серпня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових потрапили до низки пошкоджень та усунули їх. Світло знову відновлене у 15 населених пунктах для понад 5 тисяч родин. Енергетики докладають максимум зусиль задля відновлення світла, щойно це стає можливим.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електропостачання у 15 населених пунктів. Знову з електрикою 5 316 родин прифронтової Донеччини.

За інформацією Павла Кириленка, очільника області, минулої доби 21 обстрілу зазнав Вугледар, під ворожим вогнем Авдіївка та інші населені пункти регіону.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 536 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама