За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло для понад 24 тисяч родин

30.08.2023
1703
0

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових виконати низку ремонтів та повернути світло у 17 населених пунктів. Знову отримують електропостачання понад 24 тисячі родин на Донеччині. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електрики в регіоні, щойно це стає можливим.

За 28 та 29 серпня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло у 17 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Світло повернулося в оселі 24 694 родин прифронтової Донеччини.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 115 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 553 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама