За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для 3 тисяч родин на Донеччині

09.08.2023
1608
0

За 7 та 8 серпня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дозволило повернути електропостачання жителям 6 населених пунктів, постраждалих через постійні обстріли регіону. 3 тисячі родин знову мають світло в оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення світла, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів Донеччини у важкій ситуації постійних бойових дій.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 6 населених пунктів. Знову зі світлом 3 042 родин на Донеччині.

Боєзіткнення на Донеччині тривають. Продовжуються обстріли регіону, ракетні та авіаудари.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 122 населених пункти, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 532 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама