За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для понад 13 тисяч родин на Донеччині

26.07.2023
1726
0

За 24 та 25 липняфахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли попри обстріли повернули світло жителям 12 населених пунктів, знеструмлених через постійні бойові дії. Знову підключені до електропостачання понад 13 тисяч родин.Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення відновлювальних робіт.

За дві доби аварійно-ремонті бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електрику у 12 населених пунктах.Світло повернулося в оселі 13595 родин.

Боєзіткнення в Донецькій області тривають.За інформацією Павла Кириленка, очільника області, продовжуються обстріли як населених пунктів поблизу лінії зіткнення, так і у відносному тилу.

Через постійніушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання покищозалишаються114 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетикио бов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервнопрацюютьвже518 добу та відновлюютьобладнання та лініїодразу ж, щойноцестаєможливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама