За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі зміг відновити електрику для понад 12 тисяч родин

14.06.2023
1985
0

За 12 та 13 червня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових повністю чи частково відновити електропостачання у 37 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Завдяки цьому вдалося відновити електрику для понад 12 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для найскорішого відновлення світла, щойно військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити світло для жителів 37 населених пунктів прифронтової Донеччини. Електрика повернулася в оселі 12 451 родини.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля спробах повної окупації Донецької та Луганської областей. Тривають обстріли, ракетні та авіаудари. Зокрема, ракетних ударів минулої доби зазнали Краматорськ та Костянтинівка.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 119 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 476 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!         

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar