За дві доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для 12,7 тисяч родин, знеструмлених через обстріли та через нег

23.08.2023
1655
0

За дві доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для 12,7 тисяч родин, знеструмлених через обстріли та через негоду 

За 21 та 22 серпня аварійно-ремонті бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 10 населених пунктів. В результаті електрика повернулася в домівки 2,7 тисячі родин прифронтового регіону. Також енергетики відновили світло для понад 10 тисяч родин у 33 населених пунктах, знеструмлених через негоду. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання Донеччини, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових повністю чи частково відновити електрику у 10 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. 2 786 родин знову підключені до електропостачання.

За інформацією очільника Донецької області Павла Кириленка, обстріли регіону тривають. Зокрема, тільки Авдіївка минулої доби зазнала двох масованих артобстрілів.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 110 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Не оминає Донеччину і негода: фахівці енергокомпанії також повернули світло у понад 10 тисяч осель в 33 населених пунктах, знеструмлених через грозу та буревій.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 546 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама