За серпень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для понад 242 тисяч родин

05.09.2023
1398
0

Попри активні бойові дії, що продовжуються в регіоні, протягом серпня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та відновити електропостачання мешканцям 339 населених пунктів. Знову отримують електрику понад 242 тисячі родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. З 24 лютого минулого року енергетики відновили електрику для 5,4 млн родин наростаючим підсумком.

У серпні бойові дії на Донеччині продовжувалися. Тривали обстріли, ракетні та авіаудари. Енергоінфраструктура зазнавала пошкоджень щоденно. Попри всі складнощі минулого місяця спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло в оселі 242 095 родин у 339 населених пунктах.

Зокрема тільки минулого тижня фахівці енергокомпанії відновили електрику для 68 тисяч родин у 67 населених пунктах на Донеччині.

За інформацією Павла Кириленка, очільника області, обстріли Донеччини тривають. Зокрема, тільки Вугледар минулої доби зазнав 30 артобстрілів та 3 авіаударів.

Без електропостачання поки що залишаються 114 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Додала енергетикам роботи й негода. За вихідні фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання понад 30 населених пунктів та повернули світло в оселі понад 18 тисяч родин, постраждалих через погодні умови.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 558 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама