За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернутиелектрику у 40 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

15.08.2023
1597
0

З 7 по 13 серпня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дало змогу відновити електропостачання жителям 40 населених пунктів. Майже 50 тисяч родин знову мають доступ до електрики.Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії відновили електропостачання 5,3 млн родин* на Донеччині.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 40 населених пунктів. 49 123 родини прифронтової Донеччинизнову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідніенергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло длямайже 4 тисяч родин у 9 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. Обстріли регіону тривають.

Без електропостачання поки що залишаються 121населений пункт, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.   

Крім того, за вихідні енергетикитакож відновили електропостачання для майже 41,5 тисяч родин у 61 населеномупункті, знеструмленому через негоду на Донеччині. 

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 537 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама