За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для майже 110 тисяч родин, знеструмлених через обстріли

08.05.2023
1655
0

Попри важку ситуацію на Донеччині фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання жителям 119 населених пунктів. Майже 110 тисяч родин знову мають доступ до світла. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії відновили електропостачання понад 4,5 млн родин* на Донеччині.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання жителям 119 населених пунктів. 109 843 родини на Донеччині знову отримали доступ до електрики.

У тому числі за вчора енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 12,1 тисячі родин у 5 населених пунктах Донецької області.

Обстріли Донеччини тривають. Від них потерпають населені пункти Донеччини, як поблизу лінії розмежування, так і у відносному тилу. Зокрема, вчора відбувся ракетний удар по Краматорську: 6 ракет влучили у місто за інформацією Донецької ОВА.

Без електропостачання поки що залишаються 104 населених пункти, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 439 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама