За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло для майже 38 тисяч родин прифронтової Донеччини

27.09.2023
1674
0

З 18 по 24 вересня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів мереж. Це дало змогу повернути електрику в оселі жителів 43 населених пунктів. Майже 38 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії відновили електропостачання 5,5 млн родин* на Донеччині.

Попри постійні обстріли регіону енергетики працюють та відновлюють електропостачання регіону. За останній тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 43 населених пунктах. 37 874 родин прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для майже 2 тисяч родин у 7 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

За інформацією Донецької ОВА, обстріли Донеччини тривають. Зокрема, тільки минулої доби зафіксовано 36 обстрілів Вугледара та 28 – Лиманської громади.

Без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 580 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама