За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло для майже 50 тисяч родин у 64 населених пунктах

13.06.2023
1917
0

Попри постійні обстріли в Донецькій області, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дало змогу відновити електропостачання жителям 64 населених пунктів. Майже 50 тисяч родин знову мають електрику в своїх оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

З 5 по 11 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 64 населених пункти. 49 782 родини прифронтової Донеччини знову отримали доступ до електрики.

У тому числі за неділю енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 2,2 тисяч родин у 2 населених пунктах, постраждалих від постійних обстрілів регіону.

В  Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де тривають важкі бої. Продовжуються обстріли, ракетні та авіаудари.

Без електропостачання поки що залишаються 138 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 474 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ДТЭК, ремонтные работы
Об авторе
avatar