За вихідні ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для понад 18 тисяч родин, знеструмлених через негоду

04.09.2023
1581
0

Ураганний вітер на Донеччині спричинив низку руйнувань: повалені дерева, пошкоджені лінії електропередач та обладнання. За вихідні аварійно ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання у понад 30 населених пунктах, знеструмлених через погодні умови. Знову отримують електрику понад 18 тисяч родин. Енергетики також продовжували працювати над відновленням електромереж, постраждалих через активні бойові дії в регіоні.

На вихідних фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відремонтували низку пошкоджень мереж, спричинених ураганним вітром та поваленими деревами, та відновили електропостачання у понад 30 населених пунктах. В оселі понад 18 тисяч родин повернулося світло.

Найбільше від негоди постраждав Покровський район, зокрема Селидівська та Криворізька громади. Складнощів в роботі додавали повалені дерева та постійні обстріли регіону. Пошкодження фіксувалися і в інших районах області.

Над відновленні мереж після негоди в суботу та неділю щоденно працювало близько 30 бригад.

Нагадаємо, що якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама